Акумуляторний компресор Makita DMP180Z (без АКБ)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний компресор Makita DMP180Z (без АКБ):
переваги
- Автоматичне вимкнення накачування за бажаного тиску повітря
- Цифровий дисплей для зручності
- Підсвітка робочої зони
- Максимальний тиск повітря 830 кПа зі шогом 5 кПа
- Тригерний перемикач для зручного та простого керування
- Головний вимикач живлення запобігає випадковому спрацьовуванню
Технічні характеристики
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-ion LXT |
| Робочий тиск | 8.3 бар |
| Робочий чикл | 5 хвилин роботи/5 хвилин відпочинку |
| Продуктивність | 4 л/хв за тиску на 7 барів і 10 л/хв за 2 бари |
| Повна довжина | 270 x 76 x 175 мм |
| Вага | 1,4 кг |
Комплект постачання
Картонне паковання
Інструкція
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і валіза для транспортування до комплекту постачання не входять
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 870 ₴



