Акумуляторний кутовий шуруповерт Makita DA33DZ
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумулятор кутової шуруповерт Makita DA 333 DZ:
Переваги:
- Акумуляторна кутова делла призначена для роботи в важкодоступних місцях
- Акумулятори CXT
- Ергономічна ручка з ґумовим покриттям
- Висота 84 мм
- Швидкозажимий патрон
- Проста у використанні
- Великий важіль перемикача
- LED підсвічування функції після створення
Технічні характеристики:
| Акумулятор | Li-Ion 1,8 В |
| Кількість обертів | 0 - 1,100 мін-1 |
| Діаметр затисненого патрона | 10 мм |
| Довжина голови | 84 мм |
| Розміри (Д х ШВ) | 313x68x95mm |
| Вага згідно з EPTA | 1,2 кг |
Комплект поставки:
Картопляна коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Режим інструменту | кутовий |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
- Ціна: 5 090 ₴




